Projekt "100 linnumaja Kehtna valda Eesti Vabariigi 100.sünnipäevaks"

Projekt "100 linnumaja Kehtna valda Eesti Vabariigi 100.sünnipäevaks" on edukalt lõpusirgele jõudmas.

Linnumajad on valmis, parimad meistrimehed pärjatud ning ees ootab veel vaid linnumajade ülessättimine.

Tunnustamisüritus leidis aset 9.märtsil Kehtna Kunstide Koolis.

Koolide arvestuses paistsid meie kooli õpilaste poolt meisterdatud linnumajad teiste seast silma!

I preemia saavutas Steven Araslanov (maja nr 15). See on tehniliselt ja nõuetelt väga õige majake, mis on looduslähedane ning mida on lihtne puhastada.
Tänukirja täiusliku põõsalinnu majakese eest pälvis maja nr 18, mille ehitajaks oli Marko Pärnpuu.
Tänukirja loodussõbraliku linnumaja eest pälvis maja nr 14, mille meisterdas Egon-Marten Anto.

Poiste juhendaja: Järvakandi Kooli poiste tööõpetuse õpetaja, Ants Pedaja.
Suur tänu meistrimeestele ja juhendajale. Linnukesed tänavad teid kindlasti ka!

Auhinnatud töid on võimalik näha näitusel, mis on üleval Kehtna Kunstide Koolis, II korrusel. Seejärel pannakse linnumajad üles Kehtna Mõisa parki.

Foto: Katrin Anto

Võta meiega ühendust