ÜRITUSED ja KONKURSID

õpilase nimi

klass

õppeaine või tegevus

koht

2017/2018

Raplamaa kooliteatrite festival 16.-17.03.2018. a Juurus

Vadim Stepanov

VI

parimad „Naerutajad“

 

Kristina Eiland

VI

 

Ketrin Vanatoa

VI

 

Elis Nobel

VI

 

Berit Haas

VI

 

Meribel Pärnpuu

VI

 

Mirtel Pärnpuu

VI

 

Deneriin Laur

VI

 

Jane Albri

VI

 

Martin Sepp

III

parimad „Noored luulemeistrid“

 

Erik Veinberg

II

 

Mia Mägi

II

 

Lianne Vahtre

II

 

Kristiin Viilup

II

 

Riko Väljaots

II

 

Raplamaa Rajaleidja karjääriteemaline jutuvõistlus 9.01.2018

Kertu Reimal

V

eesti keel

 

Järvakandi Kooli sügiskarnevali edukas korraldamine 23.11.2017

Marii Karro

IX

   

Marite Angeelika Kaal

IX

   

Birgit Jaansalu

VIII

   

Kaur Vahtre

VII

   

Oliver Lang

VII

   

Kenneth Kõrgeperv

VII

   

Kristina Eiland

VI

   

Elis Nobel

VI

   

Kertu Reimal

V

   

Annabel Nüganen

V

   

Kaspar Sammal

V

   

2016/2017

Järvakandi Kooli stiilinädala edukas korraldamine ja läbiviimine 3.-7.04.2017

Kaur Vahtre

VI

   

Oliver Lang

VI

   

Kenneth Kõrgeperv

VI

   

Birgit Jaansalu

VII

   

Marii Karro

VIII

   

Maria Helena Audse-Volkov

VIII

   

Marite Angeelika Kaal

VIII

   

Kimberly Karu

IX

   

Raplamaa etlejate konkurss 24.11.2016 Raplas

Kaur Vahtre

VI

eesti keel

eripreemia

Järvakandi Kooli karnevali edukas läbiviimine 04.11.2016

Kristina Eiland

V

   

Elis Nobel

V

   

Mia-Marta Luhtoja

VI

   

Merlin Jaansalu

VI

   

Oliver Lang

VI

   

Kenneth Kõrgeperv

VI

   

Birgit Jaansalu

VII

   

Maria Helena Audse-Volkov

VIII

   

Marii Karro

VIII

   

Liisa-Ly Kuum

VIII

   

Marite Angeelika Kaal

VIII

   

Kimberly Karu

IX

   

2015/2016

Raplamaa kooliteatrite päev 01.-02.04.2016

Vadim Stepanov

IV

särava rolli esitus

 

Kristina Eiland

IV

särava rolli esitus

 

Ketrin Vanatoa

IV

särava rolli esitus

 

Elis Nobel

IV

tubli esinemine

 

Kevin-Viktor Beresnev

IV

tubli esinemine

 

Berit Haas

IV

tubli esinemine

 

Mattias Stražev

IV

tubli esinemine

 

Meribel Pärnpuu

IV

tubli esinemine

 

Mirtel Pärnpuu

IV

tubli esinemine

 

Deneriin Laur

IV

tubli esinemine

 

Maria Helena Audse-Volkov

VII

tubli esinemine

 

2014/2015

Raplamaa Lastekooride Festival 17.04.2015

Maria Johanna Ahtijainen

IV

laulmine

 

Lizate Azojan

IV

laulmine

 

Merlin Jaansalu

IV

laulmine

 

Anna-Liisa Jõema

IV

laulmine

 

Mia-Marta Luhtoja

IV

laulmine

 

Triinu Rohtla

IV

laulmine

 

Deisi Sammal

IV

laulmine

 

Birgit Jaansalu

V

laulmine

 

Eelike Vaikre

V

laulmine

 

Maria Helena Audse-Volkov

VI

laulmine

 

Diana Bažanov

VI

laulmine

 

Marite Angeelika Kaal

VI

laulmine

 

Marii Karro

VI

laulmine

 

Liisa-Ly Kuum

VI

laulmine

 

Laura Pundi

VI

laulmine

 

Kirke Tomingas

VIII

laulmine

 

Anette Bakmanov

IX

laulmine

 

Saara Kuum

IX

laulmine

 

Jaana-Maria Luhtoja

IX

laulmine

 

2013/2014

Raplamaa inimeseõpetuse ainesektsiooni videofilmide konkurss „Tervislik hommikusöök teadliku õpilase moodi“

Anette Bakmanov

VIII

inimeseõpetus

III

Saara Kuum

VIII

inimeseõpetus

III

Emili Lempu

VIII

inimeseõpetus

III

Võta meiega ühendust

Aadress: 
Nõlva 16, 79101 Järvakandi, Kehtna vald, Raplamaa

Telefon
48 77 440

E-mail
jarvakandi.kool@kehtna.ee

Juhtkonna kontaktid

Facebook

Otsing