OLÜMPIAADID / AINEVÕISTLUSED

Õpilase nimi

Klass

Õppeaine

Koht

2017/2018

Maakondlik internetipõhine võistlusmäng „Netikirjariin“ 11.04.2018

Katariina Jakimenko

V

Eesti keel

II

Kertu Reimal

V

Elis Nobel

VI

Elisabet Vaikre

VI

Kenneth Kõrgeperv

VII

Eesti keel

V

Oliver Lang

VII

Birgit Jaansalu

VIII

Eelike Vaikre

VIII

Maakondlik olümpiaad 9.03.2018

Kirke Reimal

IV

Matemaatika

VI

Maakondlik olümpiaad 10.02.2018

Birgit Jaansalu

VIII

Ajalugu

I

Jaan Johannes Randla

VIII

Ajalugu

IV

Maakondlik olümpiaad 3.02.2018

Aap Muromägi

IX

Bioloogia

I-II

Ander Leiste

VIII

Bioloogia

II

Birgit Jaansalu

VIII

Bioloogia

VI

Elisabet Vaikre

VI

Bioloogia

I

Elis Nobel

VI

Bioloogia

II

Maakondlik olümpiaad 27.01.2018

Maria Hellena Audse-Volkov

IX

Kunst

III -IV

Võistkondlik arvutiviktoriin maakonnas 8.-9.kl õpilastele 25.01.2018

Maria Hellena Audse-Volkov

IX

Inglise keel

IV

Alex Koitla

IX

Inglise keel

Maakondlik olümpiaad 9.12.2017

Aap Muromägi

IX

Geograafia

I

Ander Leiste

VIII

Geograafia

II

Birgit Jaansalu

VIII

Geograafia

V

Kaur Vahtre

VII

Geograafia

V

Võistkondlik 4.klasside mälumäng maakonnas 21.11.2017

Hanna Vaikre

IV

Mälumäng

V

Kirke Reimal

IV

Teele Jõesaar

IV

2016/2017

Maakondlik olümpiaad 26.04.2017

Elisabet Vaikre

V

Emakeel

II

Maria Johanna Ahtijainen

VI

Emakeel

III

Võistkondlik viktoriin põhikoolile maakonnas 24.04.2017

Meril Järvik

IX

Keemia

V

Markus Kiil

IX

Keemia

V

Elisabet Võrk

IX

Keemia

V

Maakondlik internetipõhine võistlusmäng „Netikirjariin“ 31.03.2017

Marite Angeelika Kaal

VIII

Eesti keel

II

Marii Karro

VIII

Eesti keel

II

Birgit Jaansalu

VII

Eesti keel

II

Eelike Vaikre

VII

Eesti keel

II

Kenneth Kõrgeperv

VI

Eesti keel

III

Oliver Lang

VI

Eesti keel

III

Elis Nobel

V

Eesti keel

III

Elisabet Vaikre

V

Eesti keel

III

Maakondlik olümpiaad 10.03.2017

Elis Nobel

V

Matemaatika

V

Maakondlik olümpiaad 4.02.2017

Maria Johanna Ahtijainen

VI

Bioloogia

II

Kaur Vahtre

VI

Bioloogia

III

Ander Leiste

VII

Bioloogia

III

Birgit Jaansalu

VII

Bioloogia

IV

Aap Muromägi

VIII

Bioloogia

I-III

Maakondlik olümpiaad 31.01.2017

Elisabet Võrk

IX

Emakeel

IV-V

Maakondlik olümpiaad 20.01.2017

Carmen Melts

VIII

Keemia

III

Maakondlik olümpiaad 10.12.2016

Aap Muromägi

VIII

Geograafia

I

Ander Leiste

VII

Geograafia

I

Birgit Jaansalu

VII

Geograafia

III

2015/2016

Võistkondlik V klasside tervisepäev maakonnas 19.05.2016

Maria Johanna Ahtijainen

V

Inimeseõpetus

III

Võistkondlik VI-VIII kl. viktoriin maakonnas 21.04.2016

Birgit Jaansalu

VI

Inimeseõpetus

V

Angela Halliste

VII

Inimeseõpetus

V

Elisabet Võrk

VIII

Inimeseõpetus

V

Maakondlik I kooliastme õpioskuste olümpiaad 12.04.2016

Kertu Reimal

III

Erinevad ained

V-VI

Võistkondlik võistlusmäng“Netikirjariin“ põhikoolile maakonnas 14.04.2016

Maria Helena Audse-Volkov

VII

Eesti keel

II

Angela Halliste

VII

Eesti keel

II

Marite Angeelika Kaal

VII

Eesti keel

II

Marii Karro

VII

Eesti keel

II

Egon-Marten Anto

VI

Eesti keel

VI

Birgit Jaansalu

VI

Eesti keel

VI

Ander Leiste

VI

Eesti keel

VI

Maria Johanna Ahtijainen

V

Eesti keel

VI

Võistkondlik viktoriin põhikoolile maakonnas 14.04.2016

Anette Stražev

IX

Keemia

IV-VI

Marite Sommer

IX

Keemia

IV-VI

Kirke Tomingas

IX

Keemia

IV-VI

Maakondlik olümpiaad 15.03.2016

Elis Nobel

IV

Eesti keel

IV

Elisabet Vaikre

IV

Eesti keel

VI

Maakondlik olümpiaad 4.03.2016

Elis Nobel

IV

Matemaatika

III

Maakondlik olümpiaad 5.02.2016

Ander Leiste

VI

Bioloogia

II

Meril Järvik

VIII

Bioloogia

VI

Maakondlik olümpiaad 29.01.2016

Meril Järvik

VIII

Emakeel

VI-VIII

Elisabet Võrk

VIII

Emakeel

V

2014/2015

Võistkondlik maakonna V klasside tervisepäev 4.05.2015

Birgit Jaansalu

V

Inimeseõpetus

III

Maakondlik olümpiaad 8.04.2015

Meril Järvik

VII

Inimeseõpetus

I

Elisabet Võrk

VII

Inimeseõpetus

VI

Maakondlik põhikooli võistkondlik viktoriin 9.04.2015

Anette Bakmanov

IX

Keemia

II

Saara Kuum

IX

Keemia

II

Jaana-Maria Luhtoja

IX

Keemia

II

Maakondlik I kooliastme õpioskuste olümpiaad 7.04.2015

Kertu Reimal

II

Õpioskused

IV-V

Elisabet Vaikre

III

Õpioskused

V

Maakondlik olümpiaad 6.02.2015

Marite Sommer

VIII

Emakeel

II

Maakondlik olümpiaad 13.12.2014

Saara Kuum

IX

Geograafia

II

Elisabet Võrk

VII

Geograafia

VI-VII

2013/2014

Maakondlik olümpiaad 14.12.2013

Kaspar Rasmus Eelmaa

IX

Geograafia

III-IV

Maakondlik olümpiaad 31.01.2014

Saara Kuum

VIII

Bioloogia

V

Võistkondlik mälumäng põhikoolile maakonnas 8.04.2014

Kaspar Rasmus Eelmaa

IX

Keemia

II

Kristen Kontaveit

IX

Keemia

II

Tagne Orav

IX

Keemia

II

Võistkondlik maakonna V klasside tervisepäev 8.05.2014

Carmen Melts

V

Terviseõpetus

III

Võta meiega ühendust

Aadress: 
Nõlva 16, 79101 Järvakandi, Kehtna vald, Raplamaa

Telefon
48 77 440

E-mail
jarvakandi.kool@kehtna.ee

Juhtkonna kontaktid

Facebook

Otsing