Spordivõistlused

SPORDIVÕISTLUSED
Õpilase nimi Klass Spordiala Koht
2017/2018
Rapla mk koolinoorte jooksude EV 20.09.2017.a Kehtnas
Fridebert Võrk V VP 60m, 200m, 1000m II, II, II
Janeli Albri III NT 600m III
Hanna Vaikre IV VT 60m, 600m III,III
Tauno Melts III NP 60m III
Alex Araslanov II NP 600m II
Rapla mk koolinoorte jalgpalli MV 29.09.2017.a Kaereperes
Ander Leiste VIII jalgpall VI-IX klasside arvestuses meeskondlik I
Jaan Johannes Randla VIII jalgpall
Aldo Pärn VIII jalgpall
Villibert Võrk VIII jalgpall
Egon-Marten Anto VIII jalgpall
Kristo Kivisild VIII jalgpall
Arto Kivisild VII jalgpall
Oliver Lang VII jalgpall
Rapla mk koolinoorte maastikuteatejooksude EV 21.09.2017.a Kehtnas
Arto Kivisild VII maastikuteatejooks Põhikoolide arvestuses võistkondlik III
Kristo Kivisild VIII maastikuteatejooks
Jaan Johannes Randla VIII maastikuteatejooks
Egon-Marten Anto VIII maastikuteatejooks
Marii Karro IX maastikuteatejooks
Carmen Melts IX maastikuteatejooks
Triinu Rohtla VII maastikuteatejooks
Anna-Liisa Jõema VII maastikuteatejooks
Fridebert Võrk V maastikuteatejooks
Kevin Kaal V maastikuteatejooks
Kevin-Rene Tali VI maastikuteatejooks
Rednar Martin IV maastikuteatejooks
Annabel Nüganen V maastikuteatejooks
Airiin Strazev V maastikuteatejooks
Kristina Eiland VI maastikuteatejooks
Elis Nobel VI maastikuteatejooks
Rapla mk koolinoorte kergejõustiku KV 12.-13.09.2017.a Kohilas
Arto Kivisild VII CP 6-võistlus I
Kristo Kivisild VIII AP 10-võistlus II
Egon-Marten Anto VIII BP 10-võistlus II
Steven Araslanov VIII BP 10-võistlus III
Fridebert Võrk V CP 6-võistlus IV
2016/2017
Rapla mk koolinoorte kergejõustiku EV 18.05.2017.a Kehtnas
Fridebert Võrk IV VP 60m, kaugus, 500m II, II, II
Janeli Albri II NT pall, kaugus, 60m, 300m I,II, III, III
Annabel Nüganen IV VT 60m III
Hanna Vaikre III VT 60m, 400m, kaugus II, II, III
Tauno Melts II NP 60m, 400m, pall, kaugus I, I, II, II
Riko Väljaots I NP pall I
Alex Araslanov I NP 60m II
Airiin Strazev IV VT 60m III
Rapla mk koolinoorte kergejõustiku MV 23.05.2017.a Kohilas
Arto Kivisild VI CP teivas, kuul, 60m, pall I, I, I, II
Tõnu Algre IX AP 100m, kuul, oda, 4x100m III, II, III, II
Kristo Kivisild VIII AP teivas, kaugus, oda, 4x100m I, II, II, II
Aldo Pärn VII BP kaugus, kuul, oda II, III, III
Edgar Jaroševitš VII BP 100m III
Egon-Marten Anto VII BP teivas, oda I, I
Jaan Johannes Randla VII BP 1500m III
Markus Kiil IX AP 1500m III
Emma Laurimaa IX AT 800m, 4x100m II, II
Carmen Melts VIII BT 800m, 4x100m III, II
Rapla mk koolinoorte sisekergejõustiku MV 08.03.2017.a Kohilas
Arto Kivisild VI

CP teivas, hoota kaugus, kuul, 60m,

60mtj, kõrgus

I, I, I, I

II,II

Tõnu Algre IX AP 60m, kuul I, III
Kristo Kivisild VIII AP teivas, kaugus, kõrgus II, II, III
Aldo Pärn VII BP kuul, 60mtj III, III
Edgar Jaroševitš VII BP 60m III
Egon-Marten Anto VII BP teivas, kaugus II, III
Steven Araslanov VII BP 60mtj II
Helerin Oks IX AT 60m II
Rapla mk koolinoorte VI-IX klassi saalijalgpalli EV 11.01.2017.a Raplas
Egon-Marten Anto VII saalijalgpall I
Jaan Johannes Randla VII saalijalgpall I
Aldo Pärn VII saalijalgpall I
Ander Leiste VII saalijalgpall I
Villibert Võrk VII saalijalgpall I
Virgo Trommel VI saalijalgpall I
Rapla mk koolinoorte VI-IX klassi jalgpalli EV 28.09.2016.a Kaereperes
Tõnu Algre IX jalgpall III
Arto Kivisild VI jalgpall III
Kristo Kivisild VIII jalgpall III
Egon-Marten Anto VII jalgpall III
Jaan Johannes Randla VII jalgpall III
Aldo Pärn VII jalgpall III
Ander Leiste VII jalgpall III
Villibert Võrk VII jalgpall III
Rapla mk koolinoorte maastikuteatejooksude EV 22.09.2016.a Märjamaal
Anna-Liisa Jõema VI pendelteate- ja maastikuteatejooks II, I
Merlin Jaansalu VI pendelteate- ja maastikuteatejooks II, I
Triinu Rohtla VI pendelteate- ja maastikuteatejooks II, I
Virgo Trommel VI pendelteate- ja maastikuteatejooks II, I
Fridebert Võrk IV pendelteate- ja maastikuteatejooks II, I
Arto Kivisild VI pendelteate- ja maastikuteatejooks II, I
Carmen Melts VIII pendelteate- ja maastikuteatejooks III, III
Keidy Kaal VIII pendelteate- ja maastikuteatejooks III, III
Helerin Oks VIII pendelteate- ja maastikuteatejooks III, III
Emma Laurimaa IX pendelteate- ja maastikuteatejooks III, III
Edgar Jaroševitš VII pendelteate- ja maastikuteatejooks III, III
Kristo Kivisild VIII pendelteate- ja maastikuteatejooks III, III
Tõnu Algre IX pendelteate- ja maastikuteatejooks III, III
Rapla mk koolinoorte jooksude EV 20.09.2016.a Kehtnas
Fridebert Võrk IV VP 1000m, 200m I, II
Janeli Albri II NT 600 II
Annabel Nüganen IV VT 600 II
Hanna Vaikre III NT 600 III
Rapla mk koolinoorte kergejõustiku mitmevõistluse KV 13.-14.09.2016.a Kohilas
Tõnu Algre IX AP 10v I
Arto Kivisild VI CP 9v II
Kristo Kivisild VIII BP 10v III
Egon-Marten Anto VII CP 9v III
2015/2016
Rapla mk koolinoorte kergejõustiku MV 25.05.2016.a Kohilas
Egon-Marten Anto VI CP teivas, pallivise I, I
Markus Sepp IX AP teivas, oda, 100m, 4x100m I, II, III, II
Arto Kivisild V CP teivas, 60m, 1000m II, II, II
Kirke Tomingas IX AT 100m, 4x100m III, II
Tõnu Algre VIII AP 100m, 4x100m II, II
Kristo Kivisild VII BP teivas II
Marleen Valdas IX AT 4x100m II
Rapla mk koolinoorte kergejõustiku EV 19.05.2016.a Kehtnas
Hanna Vaikre II NT 300m, 60m, pallivise I,II,II
Fridebert Võrk III VP 500m, 60m II,III
Merilin Valdas III VT 400m III
Rapla mk koolinoorte I-V klassi EV 19.04.2016.a Kaereperes põhikoolide arvestuses
Arto Kivisild V jalgpall I
Kenneth Kõrgeperv V jalgpall I
Oliver Lang V jalgpall I
Virgo Trommel V jalgpall I
Kevin-Viktor Beresnev IV jalgpall I
Mattias Stražev IV jalgpall I
Fridebert Võrk III jalgpall I
Kaspar Sammal III jalgpall I
Rapla maakonna koolinoorte TV-10 olümpiastarti III etapp 15.03.2016.a Kohilas
Egon-Marten Anto VI VP kõrgus III
Marii Karro VII VT kõrgus  III
Arto Kivisild V NP teivas II
Rapla maakonna koolinoorte paaris teatesuusatamise EV 16.03.2016.a Raplas
Tõnu Algre VIII BP 3,6 km I
Markus Sepp IX BP 3,6 km I
Marite Sommer IX BT 1,8 km I
Anette Stražev IX BT 1,8 km I
Virgo Trommel V DP 1 km I
Kevin-Rene Tali V DP 1 km I
Annabel Nüganen III ET 1 km I
Merilin Valdas III ET 1 km I
Kaspar Sammal III EP 1 km II
Fridebert Võrk III EP 1 km II
Triinu Rohtla V DT II
Maria Johanna Ahtijainen V DT II
Rapla maakonna koolinoorte sisekergejõustiku MV 09.03.2016.a Kohilas
Egon-Marten Anto VI CP teivas, h.kaugus, 60m, 60mtj I,I,II,II
Markus Sepp IX AP teivas, 60mtj, kuul I,I,III
Kristo Kivisild VII BP teivas, kaugus, 60mtj I,III,III
Kaur Vahtre V CP teivas II
Tõnu Algre VIII AP 60m III
Rapla maakonna koolinoorte suusatamise MV 08.03.2016.a Järvakandis
Marleen Valdas IX AT 2km I
Anette Stražev IX BT 2km I
Carmen Melts VII CT 2km I
Annabel Nüganen III ET 2km I
Tõnu Algre VIII BP 2 km I
Merilin Valdas III ET 2km II
Markus Sepp IX BP 2km II
Kevin-Rene Tali V DP 2km II
Fridebert Võrk III EP 2km II
Lizette Azojan V DT 2km III
Virgo Trommel V DP 2km III
Rapla maakonna koolinoorte 4.-5.klasside jalgpalli EV 28.01.2016.a Raplas
Arto Kivisild V saalijalgpall III
Kenneth Kõrgeperv V saalijalgpall III
Oliver Lang V saalijalgpall III
Virgo Trommel V saalijalgpall III
Kaur Vahtre V saalijalgpall III
Kevin-Rene Tali V saalijalgpall III
Kevin-Viktor Beresnev IV saalijalgpall III
Mattias Stražev IV saalijalgpall III
Rapla maakonna  TV 10 OS II etapp 20.01.2016.a Kohilas
Egon-Marten Anto VI VP teivas, 60mtj II, III
Rapla maakonna koolinoorte 6.-9.klasside jalgpalli EV 15.01.2016.a Raplas
Markus Sepp IX Saalijalgpall III
Tõnu Algre VIII Saalijalgpall III
Kristo Kivisild VII Saalijalgpall III
Aldo Pärn VI Saalijalgpall III
Egon-Marten Anto VI Saalijalgpall III
Ander Leiste VI Saalijalgpall III
Jaan Johannes Randla VI Saalijalgpall III
Villibert Võrk VI Saalijalgpall III
Rapla maakonna koolinoorte jooksuvõistluse EV 21.09.2015.a Kehtnas
Fridebert Võrk III NP 200m, 600m, 60m II, II, III
Annabel Nüganen III NT 200m, 60m II, III
Arto Kivisild V VP 60m, 200m I, I
Anna-Liisa Jõema V VT 60m I
Merilin Valdas III NT 600m III
Kevin-Viktor Beresnev IV VP 1000m III
Rapla maakonna koolinoorte mitmevõistluse karikavõistlustel  15.09-16.09. 2015.a Kohilas
Markus Sepp IX BP 10-v I
Tõnu Algre VIII BP 10-v II
Kristo Kivisild VII BP 10-v III
Aldo Pärn VI CP 9-v II
Egon-Marten Anto VI CP 9-v III
Arto Kivisild V    
Kevin-Viktor Beresnev IV    
Virgo Trommel V    
Kaur Vahtre V    
Marite Angeelika Kaal VII    
2014/2015
Rapla maakonna  TV 10 OS III etapp 13.05.2015.a Kohilas
Egon Marten Anto V NP ketas, pallivise I, II
Arto Kivisild IV ketas, 1000m II, III
Rapla maakonna  TV 10 OS III etapp 11.03.2015.a Kohilas
Egon Marten Anto V NP kaugus III
Kevin-Viktor Beresnev III NP teivas I
Kaur Vahtre IV NP teivas II
Virgo Trommel IV NP teivas III
Rapla maakonna koolinoorte sisekergejõustiku EV 18.02.2015.a Kohilas
Egon Marten Anto V CP 60m, 60mtj, kõrgus, teivas II, III, II, II
Aldo Pärn V CP p.kaugus III
Kristo Kivisild VI BP 60mtj, teivas II, III
Tõnu Algre VII BP 60m, kuul III, III
Markus Sepp VIII BP 60mtj, kuul, teivas I, I, I
Ragnar Martin VIII BP kaugus I
Anett Kaldas VIII JT 60m, kaugus, kõrgus, teivas I, I, I, I
Martin Voog IX AP 60mtj, teivas III, II
Rapla maakonna koolinoorte suusatamise MV 12.02.2015.a Raplas
Egon Marten Anto V DP 1,5 km 6.
Ander Leiste V CP 2,7 km 4.
Anette Stražev VIII BT 2,7 km I
Marleen Valdas VIII BT 2,7 km II
Marite Sommer VIII BT 2,7 km 4.
Karl Kivilo IX BP 5,4 km I
Tõnu Algre VII BP 5,4 km II
Martin Voog IX AP 5,4 km I
Rapla maakonna  TV 10 OS II etapp 21.01.2015.a Kohilas
Egon Marten Anto V NP kõrgus I
Kristo Kivisild VI VP teivas, 60mtj II, III
Rapla maakonna koolinoorte mitmevõistluse KV-gümnaasiumite arvestuses 17.09-18.09. 2014.a Kohilas
Anett Kaldas XII JT seitsmevõistluses I
Kristo Kivisild VI CP üheksavõistlus II
Tõnu Algre VII BP kümnevõistlus III
Markus Sepp VIII BP kümnevõistlus 4.
Marleen Valdas VIII BT seitsmevõistlus 5.
Marii Karro VI CT kuuevõistlus 7.
Keidy Kaal VI CT kuuevõistlus 5.
Egon Marten Anto V CP kuuevõistlus 5.
2013/2014
Rapla maakonna koolinoorte mitmevõistluse karikavõistlus 17.-18.09.2013.a Kohilas
Keidy Kaal V CT kuuevõistluses III
Tõnu Algre VI CP üheksavõistluses I
Markus Sepp VII CP üheksavõistluses III
Liina Edvand IX BT seitsmevõistluses I
Mari Lutšihhin IX BT seitsmevõistluses II
Marleen Valdas VII BT seitsmevõistluses III
Kaspar Rasmus Eelmaa IX BP kümnevõistluses I
Martin Voog VIII BP kümnevõistluses III
Katrin Melts XI AT seitsmevõistluses I
Anett Kaldas XI JT seitsmevõistluses I
TV-10 olümpiastart II vabariiklik etapp 01.02.2014.a Tallinnas
Markus Sepp VII VP teivashüppes VI
Rapla maakonna koolinoorte sisekergejõustiku EV 19.02.2014.a Kohilas
Anett Kaldas XI JT 60 mtj, kaugus, teivas I, I, I
Liina Edvand IX AT kaugus, 60m, kõrgus, teivas I, I, II, II
Mari Lutšihhin IX AT kuul, teivas, 60mtj, kõrgus I, I, II, III
Kaspar Rasmus Eelmaa IX AP teivas, kõrgus, kuul I, II, II
Martin Voog VIII AP teivas II
Rainer Varblane IX AP teivas III
Marleen Valdas VII BT 60mtj, kõrgus III, III
Argo Strazev VIII BP 60m III
Markus Sepp VII BP teivas I
Keidy Kaal V CT 60mtj I
Kristo Kivisild V CP teivas II
Rapla maakonna koolinoorte kergejõustiku EV 20.05.2014.a Kehtnas
Egon-Marten Anto IV VP 60m, 500m, pall, kaugus I, I, I, III
Aldo Pärn IV VP kaugus, 60m I, III
Arto Kivisild III VP 500m II
Sophie-Demi Kulbok III VT 400m II
Triinu Rohtla III VT 400m III
Kevin-Viktor Beresnev II NP 60m, 400m I, I
Rapla maakonna koolinoorte kergejõustiku MV 28.05.2014.a Kohilas
Anett Kaldas XI JT kaugus, ketas, 4x100m I, II, II
Liina Edvand IX AT 100m, kaugus, kõrgus, 4x100m I, I, I, II
Mari Lutšihhin IX AT ketas, kuul, kõrgus, 4x100m I, I, III, II
Kaspar Rasmus Eelmaa IX AP teivas, kõrgus, kuul, 4x100m I, I, III, II
Argo Strazev VIII BP 100m, ketas, 4x100m I, I, II
Markus Sepp VII BP teivas, ketas I, II
Tõnu Algre VI BP 1500m, 4x100m II, II
Rainer Varblane IX AP teivas, 4x100m II, II
Marii Karro V CT 60m, kaugus I, II
Kristo Kivisild V CP teivas, kõrgus I, III
Keidy Kaal V CT 100mtj II

Kontakt

Aadress:
Nõlva 16, 79101 Järvakandi, Raplamaa

Telefon:
48 77 440

E-mail:
kool@jarvakandi.ee

Juhtkonna kontaktid

Viimati lisatud

11 Oktoober 2017
03 Oktoober 2017
19 September 2017