Olümpiaadid ja ainevõistlused

OLÜMPIAADID / AINEVÕISTLUSED
Õpilase nimi Klass Õppeaine Koht
2016/2017
Maakondlik internetipõhine võistlusmäng „Netikirjariin“ 31.03.2017
Marite Angeelika Kaal VIII Eesti keel II
Marii Karro VIII Eesti keel II
Birgit Jaansalu VII Eesti keel II
Eelike Vaikre VII Eesti keel II
Kenneth Kõrgeperv VI Eesti keel III
Oliver Lang VI Eesti keel III
Elis Nobel V Eesti keel III
Elisabet Vaikre V Eesti keel III
Maakondlik olümpiaad 10.03.2017
Elis Nobel V Matemaatika V
Maakondlik olümpiaad 4.02.2017
Maria Johanna Ahtijainen VI Bioloogia II
Kaur Vahtre VI Bioloogia III
Ander Leiste VII Bioloogia III
Birgit Jaansalu VII Bioloogia IV
Aap Muromägi VIII Bioloogia I-III
Maakondlik olümpiaad 31.01.2017
Elisabet Võrk IX Emakeel IV-V
Maakondlik olümpiaad 20.01.2017
Carmen Melts VIII Keemia III
Maakondlik olümpiaad 10.12.2016
Aap Muromägi VIII Geograafia I
Ander Leiste VII Geograafia I
Birgit Jaansalu VII Geograafia III
2015/2016
Võistkondlik V klasside tervisepäev maakonnas 19.05.2016
Maria Johanna Ahtijainen V Inimeseõpetus III
Võistkondlik VI-VIII kl. viktoriin maakonnas 21.04.2016
Birgit Jaansalu VI Inimeseõpetus V
Angela Halliste VII Inimeseõpetus V
Elisabet Võrk VIII Inimeseõpetus V
Maakondlik I kooliastme õpioskuste olümpiaad 12.04.2016
Kertu Reimal III Erinevad ained V-VI
Võistkondlik võistlusmäng“Netikirjariin“ põhikoolile maakonnas 14.04.2016
Maria Helena Audse-Volkov VII Eesti keel II
Angela Halliste VII Eesti keel II
Marite Angeelika Kaal VII Eesti keel II
Marii Karro VII Eesti keel II
Egon-Marten Anto VI Eesti keel VI
Birgit Jaansalu VI Eesti keel VI
Ander Leiste VI Eesti keel VI
Maria Johanna Ahtijainen V Eesti keel VI
Võistkondlik viktoriin põhikoolile maakonnas 14.04.2016
Anette Stražev IX Keemia IV-VI
Marite Sommer IX Keemia IV-VI
Kirke Tomingas IX Keemia IV-VI
Maakondlik olümpiaad 15.03.2016
Elis Nobel IV Eesti keel IV
Elisabet Vaikre IV Eesti keel VI
Maakondlik olümpiaad 4.03.2016
Elis Nobel IV Matemaatika III
Maakondlik olümpiaad 5.02.2016
Ander Leiste VI Bioloogia II
Meril Järvik VIII Bioloogia VI
Maakondlik olümpiaad 29.01.2016
Meril Järvik VIII Emakeel VI-VIII
Elisabet Võrk VIII Emakeel V
2014/2015
Võistkondlik maakonna V klasside tervisepäev 4.05.2015
 Birgit Jaansalu V Inimeseõpetus III
Maakondlik olümpiaad 8.04.2015
Meril Järvik VII Inimeseõpetus I
Elisabet Võrk VII Inimeseõpetus VI
Maakondlik põhikooli võistkondlik viktoriin 9.04.2015
Anette Bakmanov IX Keemia II
Saara Kuum IX Keemia II
Jaana-Maria Luhtoja IX Keemia II
Maakondlik I kooliastme õpioskuste olümpiaad 7.04.2015
Kertu Reimal II Õpioskused IV-V
Elisabet Vaikre III Õpioskused V
Maakondlik olümpiaad 6.02.2015
Marite Sommer VIII Emakeel II
Maakondlik olümpiaad 13.12.2014
Saara Kuum IX Geograafia II
Elisabet Võrk VII Geograafia VI-VII
2013/2014
Maakondlik olümpiaad 14.12.2013
Kaspar Rasmus Eelmaa IX Geograafia III-IV
Maakondlik olümpiaad 31.01.2014
Saara Kuum VIII Bioloogia V
Võistkondlik mälumäng põhikoolile maakonnas 8.04.2014
Kaspar Rasmus Eelmaa IX Keemia II
Kristen Kontaveit IX Keemia II
Tagne Orav IX Keemia II
Võistkondlik maakonna V klasside tervisepäev 8.05.2014
Carmen Melts V Terviseõpetus III

Kontakt

Aadress:
Nõlva 16, 79101 Järvakandi, Raplamaa

Telefon:
48 77 440

E-mail:
kool@jarvakandi.ee

Juhtkonna kontaktid