Vilistlased

I lend (1959-1960) 
klassijuhataja: Reet Sepp

1. Tiit Antsmäe 
2. Vello Antsmäe
3. Aili Haidla 
4. Rein Heibre 
5. Sirje Kalmet 
6. Mati Koitla 
7. Malle Kull 
8. Raivo Laanet 
9. Marta Massu 
10. Aime Palmiste 
11. Linda Randla 
12. Rein Ranne 
13. Miki-Peep Soopere - lõpetas hõbemedaliga 
14. Eha Tamm 
15. Teet Tammiste 
16. Sirje Torri 
17. Aita Tänav 
18. Hans Äärma

II lend (1960-1961) 
klassijuhataja: Maie Mägi

1. Eha Jaaniste 
2. Evi Kalda 
3. Illimar-Urmas Kalmet 
4. Enn Lindevaldt 
5. Priit Murrut 
6. Rudolf Mürk 
7. Juta Nuut 
8. Urmas Salumäe 
9. Sven Taasväli 
10. Ilse Tammoja 
11. Elmar Unga

III lend (1961-1962) 
klassijuhataja: Ants Luukas

1. Tiiu Allikson 
2. Eevi Hamburg 
3. Milvi Järvelaid 
4. Anne Jürgenson 
5. Elju Kaljurand 
6. Mati Kihlevelt 
7. Talvi Kivisalu 
8. Viiu Koitla 
9. Mäidu Luberg 
10. Astrid Männik 
11. Malle Nääs 
12. Enn Ojalind 
13. Tõnu Saar 
14. Ain Sepp 
15. Viiu Tamre 
16. Irja Teppich 
17. Maive Tusis 
18. Malle Ustav

IV lend (1962-1963) 
klassijuhataja: Gitta Vaino

1. Heino Andreste 
2. Leili Hinnov
3. Rein Jaago  
4. Evi Jürmann  
5. Reet Keersalu  
6. Urve Laane  
7. Ants Lamp  
8. Õie Lang  
9. Helju Lindevaldt 
10. Raivo Lõhmus 
11. Reet Neeme 
12. Valdek Ojalind 
13. Paavo Puolokkainen 
14. Ruth Põldes 
15. Reet Raaga - lõpetas hõbemedaliga 
16. Urmas Tomingas 
17. Maimu Urvaste 
18. Olga Uusen

V lend (1963-1964) 
klassijuhataja: Reet Sepp

 1. Jüri Ailjama  
2. Astrit Haidla  
3. Enn Järve  
4. Mati Lemberg  
5. Urve Lepik  
6. Kalle Luukas  
7. Aili-Reet Lõhmus  
8. Eerika Kompost  
9. Mait Tomson 
10. Rein Uustalu 
11. Ants Vainosaar

VI lend (1964-1965) 
klassijuhataja: Agnes Leevik

 1. Enno Alliksaar  
2. Valodi Balitski  
3. Madis Eelmaa  
4. Ilse Hammer  
5. Rein Jõhvikas  
6. Maie Kihlevelt  
7. Elve Klav  
8. Iris Lambut  
9. Heiti Lumiste 
10. Raivo Luukas 
11. Aime Meelis 
12. Erika Monikainen 
13. Ants Männik 
14. Viktor Puolokkainen 
15. Urve Raadik 
16. Ilmar Reisel 
17. Jaak Soon 
18. Eve Teesalu 
19. Elts Vaga 
20. Jaan Viertek 
21. Elve Villard

VII lend (1965-1966) 
klassijuhataja: Juta Luts

 1. Jaak Aasmäe  
2. Malle Antsmäe  
3. Kaide Eelmaa  
4. Hele Haidla  
5. Helle Hanvere  
6. Lilia Ivanova  
7. Nikolai Ivanov  
8. Marika Järv  
9. Ants Kilter 
10. Siiri Kivioja - lõpetas hõbemedaliga 
11. Virve Kraus 
12. Martin Kõiv 
13. Jüri Laater 
14. Linda Lepp 
15. Anne Lumiste - lõpetas hõbemedaliga 
16. Anne Naastre 
17. Velje Nobel 
18. Elmar Pank 
19. Niina Piho 
20. Tiiu Põldsaar 
21. Jaan Pärnamets 
22. Helgi Pärt
23. Väino Rajasaare 
24. Elle Raudne 
25. Anne Siimut 
26. Mäidu Soosalu 
27. Eve Soosalu 
28. Matti Tammiste 
29. Reet Tiits 
30. Marjo Tiits 
31. Jaan Vahtra 
32. Marje Undrest 
33. Rein Unga

Vene osa
klassijuhataja: Ninel Lõhmus

 1. Jaan Antonen  
2. Valentin Babajev  
3. Valentina Golubeva  
4. Kalju Haljas  
5. Ella Leihke - lõpetas hõbemedaliga
   

6. Valentina Loginova  
7. Tatjana Mitt  
8. Silva Nikkarinen  
9. Roosa Põder - lõpetas hõbemedaliga
 

10. Niina Radonina 
11. Valentina Seissonen 
12. Valter Sindonen

klassijuhataja: Jekaterina Riipinen

 1. Irina Gajan  
2. Larissa Gontšarova  
3. Irja Hirvonen - lõpetas hõbemedaliga
  

4. Niina Inno  
5. Ljudmilla Kähar  
6. Olga Leega  
7. Elviira Lello  
8. Tatjana Loimitainen  
9. Valeri Lõhmus 
10. Edit Meikop 
11. Robert Meikop 
12. Olga Nikolajeva 
13. Viktor Rüntju 
14.Galina Zenjova 
15. Galina Varfolomejeva 
16. Lidia Viljakainen

VIII lend (1966-1967) 
klassijuhataja: Reet Sepp

 1. Alar Amor  
2. Katja Bugajeva  
3. Ivo Eensalu  
4. Eda Erik  
5. Reet Ermla  
6.Tõnis Evert  
7. Gary Gold  
8. Eve Hamburg  
9. Helgi Kroon 
10. Mait Kuusemets 
11. Kaie Lall 
12. Lembit Lepp 
13. Anne Maripuu 
14. Jaak Pregel 
15. Sirje Schmidt 
16. Hilda Soosalu 
17. Maime Villard 
18. Tiia Väin

Vene osa 
klassijuhataja: Anne Oru

 1. Veera Fleitina  
2. Valentin Gorbatšov  
3. Silva Gusakova  
4. Valentin Ivanov  
5. Galina Kozarenko  
6. Elviira Kämära  
7. Elviira Leihke  
8. Valentina Leontjeva  
9. Valentina Sidorova 
10. Viktor Virki

IX lend (1967-1968) 
klassijuhataja: Maie Mägi

 1. Juuli Andressar  
2. Ants Allikson  
3. Alar Antonov  
4. Ülo Erik  
5. Helgi Isakanno  
6. Oleg Jõud  
7. Enn Kaup  
8. Malle Lehiste  
9. Maie Mänd 
10.Mati Mänd 
11. Kalev Neeme 
12. Enn Pikksaar 
13. Elfriede Punisson 
14. Aino Põldes 
15. Marje Põllumets 
16. Toivo Riipinen 
17. Kalev Saar 
18. Kaja Schmidt 
19. Enn Talva 
20. Ursula Vaher 
21. Merike Vaiksaar - lõpetas hõbemedaliga 
22. Aili Õunapuu

Vene osa 
klassijuhataja: Anatoli Varfolomejev

 1. Svetlana Dmitrijeva  
2. Lidija Erja  
3. Valeri Kotsalainen  
4. Anatoli Loimitainen  
5. Olga Leontjeva  
6. Niina Nejolova  
7. Aleksander Pavlov  
8. Ivan Pellä  
9. Vladimir Põder 
10. Zinaida Raponovitš 
11. Ida Riipinen 
12. Ljubov Rõbakova 
13. Ira Sindonen 
14. Pavel Tarassov 
15. Ljudmilla Timofejeva 
16. Aleksander Virki

X lend (1968 - 1969) 
klassijuhataja: Vilja Tammiste

1. Malle Antsmaa 
2. Rein Jakimov 
3. Tõnu Kaljumäe 
4. Reet Kallasmaa 
5. Eerika Keppi 
6. Andres Kirsipuu 
7. Karin Kivikas 
8. Ado Kornak 
9. Ebbe Leppmaa 
10. Ülle Liira 
11. Tiina Loide 
12. Rein Murumägi 
13. Anu Ojamäe 
14. Priit Piirsalu 
15. Heiki Pärdi 
16. Mare Reinsalu 
17. Hillar Salumäe 
18. Vallot Taliga 
19. Merike Tomson 
20. Uno Viin 
21. Mari Teeäär 
22. Heino Õunap

Vene osa 
klassijuhataja: Ninel Lõhmus

1. Ljubov Gontšarova 
2. Toini Hirvonen 
3. Aliina Jaskelainen 
4. Ljudmilla Kazonen 
5. Vjatšeslav Lavrušin 
6. Georgi Leokin 
7. Valentina Lõhmus 
8. Silvi Obõdjonkova 
9. Vassili Pavlov 
10. Galina Pavlova

XI lend (1969 - 1970) 
klassijuhataja: Vilja Tammiste

1. Jaak Andresson 
2. Kaie Aus 
3. Ülo Blok 
4. Tõnu Eberhart 
5. Margo Filin 
6. Merike Haidla 
7. Jüri Jakimov 
8. Laine Lepp 
9. Adele Lemmergas 
10. Õilme Mägi 
11. Viive Naarme 
12. Jaan Nõmmik 
13. Kaie Raaga 
14. Matti Reinsalu 
15. Rein Rooks 
16. Lea Särekanno 
17. Rein Treima 
18. Ants Tuisk 
19. Ülle Urke 
20. Malle Vaga 
21. Avo Valdek

vene osa 
klassijuhataja: Ninel Lõhmus

1. Elviira Feirik 
2. Niina Filippova 
3. Jüri Inno 
4. Irina Jegorova 
5. Ljudmilla Kardinen 
6. Lidia Kremzer 
7. Galina Krõlova 
8. Lembit Linnamäe 
9. Ljudmilla Peets 
10. Tatjana Peganova 
11. Galina Põder 
12. Veera Riippinen 
13. Viktor Zenjov 
14. Lidia Tuhcerer 
15. Julia Tõtskova

XII lend (1970 - 1971) klassijuhataja: Gitta Vaino

1. Helmut Jegorov 
2. Peeter Eylandt 
3. Leili Hansen 
4. Ardo Juhkov 
5. Arvo Juhkov 
6. Toivo Kadakas 
7. Kaie Kangur 
8. Alfred Kivisaar 
9. Helgi Laimets 
10. Aarne Liiders 
11. Leili Lubja 
12. Tiiu Madisson 
13. Mare Malmre 
14. Svetlana Martõnova 
15. Jüri Mägi 
16. Laine Põldes 
17. Malle Rebane 
18. Vello Sepp 
19. Uno Treier 
20. Ülle Viin

vene osa klassijuhataja: Niina Bažanova

1. Nikolai Ahtiainen
2. Rimma Fjodorova
3. Aita Komaritševa 
4. Ljudmilla Kudõmova 
5. Armilda Leokina 
6. Tüüne Leontjeva 
7. Lilia Partonen 
8. Anatoli Rõbakov 
9. Niina Uraganova 
10. Eerika Valt

XIII lend (1971 - 1972) klassijuhataja: Agnes Leevik

1. Ülo Aud 
2. Lea Hansen 
3. Tamara Kruusa 
4. Katrin Kukk 
5. Rein Kurisoo 
6. Harry Kuusik 
7. Valentina Kärt 
8. Maie Laatspera 
9. Ülle Laatspera 
10. Aleksander Lõhmus 
11. Riina Oidsalu 
12. Elve Orav 
13. Urmas Pahkla 
14. Evi Raidma 
15. Malle Raudne 
16. Tiiu Rooks 
17. Toomas Rullinkov 
18. Mari Tiitus 
19. Evi Tikko 
20. Irja Tikko 
21. Evi Tivas 
22. Marje Urvaste 
23. Ive Veinberg

vene osa klassijuhataja: Klara Danilson

1. Vladimir Doktorov 
2. Eve Karpenko 
3. Veera Komaritševa 
4. Aleksander Kouru 
5. Maria Leontjeva 
6. Niina Morozova 
7. Aleksei Peganov 
8. Mihhail Petrov 
9. Elviira Sindonen 
10. Svetlana Smirnova 
11. Maria Timofejeva 
12. Jekaterina Vaganova 
13. Olga Vibe 
14. Lidia Veinert

XIV lend (1972 - 1973) klassijuhataja: Vilja Tammiste

1. Evi Andressaar 
2. Aime Erik 
3. Siiri Etverk 
4. Tiiu Hansen 
5. Maaja Kodusalu 
6. Ingrid Kõiv 
7. Silvi Laande 
8. Lya Lainurm 
9. Maie Melts 
10. Ago Metsmaaker 
11. Enn Michelson 
12. Merle Minn 
13. Merike Noormägi 
14. Marika Reiksaar 
15. Signe Rostok 
16. Ene Vaher 
17. Peep Ummalas

vene osa klassijuhataja: Niina Bažanova

1. Olga Boldereva 
2. Valentina Emer 
3. Eerika Jordan 
4. Edit Jordan 
5. Eerika Klassen 
6. Aneta Leokina 
7. Hilda Leontjeva 
8. Aleksander Lorvi 
9. Valeri Riippinen 
10. Alla Streingrauer 
11. Lidia Valt 
12. Anna Veinert

XV lend (1973 - 1974) klassijuhataja: Gitta Vaino

1. Matti Adoma 
2. Vello Argel 
3. Anu Aulik 
4. Mirja Etverk 
5. Marianne Heinaru 
6. Henn Heinsoo 
7. Marit Helm 
8. Galina Ivanova 
9. Igor Jakimov 
10. Ivi Jassik 
11. Sirje Kandimaa 
12. Ülle Kuusemets - lõpetas kuldmedaliga 
13. Reet Lõhmus 
14. Toomas Medell 
15. Mare Mikiver 
16. Urmas Raidalu 
17. Laine Ruutmets 
18. Ülle Saaliste 
19. Avo Siim 
20. Valja Znobištšina 
21. Eve Vahurand 
22. Mare Vaiksaar 
23. Sirje Valdek 
24. Elve Varblane 
25. Vadim Važenin 
26. Heino Väli

vene osa klassijuhataja: Maria Kerbel

1. Jüri Ahtiainen 
2. Viktor Boldõrev 
3. Irmgart Klassen 
4. Tatjana Komaritševa 
5. Vladimir Korolkov 
6. Anna Krauz 
7. Tamara Oržanikidze 
8. Anne Pavlov 
9. Mihkel Pavlov 
10. Toivo Škreber 
11. Niina Ženjova 

XVI lend (1974 - 1975) klassijuhataja: Agnes Leevik

1. Jaak Antsmäe 
2. Heli Einama 
3. Peeter Kerbak 
4. Aivar Haasma 
5. Jaan Hansen 
6. Heli Heinsoo 
7. Malle Kangur 
8. Ants Katkosild 
9. Andrus Kaup 
10. Valdo Kohandi 
11. Eike Kolga 
12. Laine Lempu 
13. Liina Leppik 
14. Anne Loomäe 
15. Karin Lootus 
16. Kaja Noormägi 
17. Olga Nikkareva 
18. Anne Nõulik 
19. Koit Pahkla 
20. Ain Pildre 
21. Kalle Perandi 
22. Lea Perandi 
23. Maie Raudne 
24. Riina Reiman 
25. Riina Reimets 
26. Harry Saaliste 
27. Heikki Salm 
28. Harri Taliga 
29. Anne Tauram 
30. Ants Torri 
31. Tiina Tõnismaa 
32. Sirje Õunap 
33. Jaan Õunpuu

vene osa klassijuhataja: Veera Anasovitš

1. Vladimir Grauzer 
2. Katrin Gratšjova 
3. Gennadi Gurjanov 
4. Viktor Gutfreind 
5. Jelena Günninen 
6. Anna Kangonen 
7. Natalja Kolotševa 
8. Eerika Kreeps 
9. Jüri Lemberg 
10. Jüri Lõkov 
11. Viktor Matis 
12. Viktor Smirnov 
13. Emma Valt 
14. Lilia Vassiljeva

XVII lend (1975 - 1976) klassijuhataja: Väino Rajasaare

1. Ivar Hanvere 
2. Sirje Jaanus 
3. Andrus Kivisaar 
4. Merike Kohandi 
5. Anne Laasmaa 
6. Ülle Linno 
7. Mart Maasikas 
8. Avo Muromägi 
9. Aivar Nesterenko 
10. Gunnar Orula 
11. Aino Oviir 
12. Ive Plaado 
13. Hillar Püüding 
14. Mai Raudsepp 
15. Helje Saar 
16. Marika Teesalu 
17. Urmas Tuuleveski 
18. Eve Võerahansu

klassijuhataja: Maie Mägi

1. Aare Auksmaa
2. Eda Juhkama 
3. Virve Kamenskaja 
4. Maie Kivinurm 
5. Rünno Kondel 
6. Eha Kruusa 
7. Aire-Piret Laanela 
8. Voldemar Laater 
9. Jaan Luppe 
10. Urve Müür 
11. Ülle Nõulik 
12. Mare Puri 
13. Tiiu Roose 
14. Peeter Sarri 
15. Ivi Sark 
16. Riho Sibul 
17. Merike Vaht 
18. Arvo Valdek 
19. Tarmo Veer

vene osa klassijuhataja: Klara Danilson

1. Leonid Aleksandrov 
2. Tatjana Armulik 
3. Jelizaveta Ermantraut 
4. Svetlana Fedotova 
5. Igor Gussev 
6. Maria Klassen 
7. Oleg Kudi 
8. Ljubov Kupri 
9. Viktor Kosterev 
10. Nikolai Lehtmets 
11. Eduard Moor 
12. Niina Pitkanen 
13. Aleksander Skeber 
14. Vladimir Starikov 
15. Vladimir Zenjov 
16. Jüri Ustinov

XVIII lend (1976 - 1977) klassijuhataja: Marge Pajo

1. Arvo Argel 
2. Peeter Etverk 
3. Sirje Hansen 
4. Paul Hein 
5. Sirje Jänts 
6. Raivo Kents 
7. Heli Klaar 
8. Tiit Mikiver 
9. Marika Murula 
10. Valentina Nikkareva 
11. Piret Padar 
12. Ester Sark 
13. Virve Savotskina 
14. Lemmi Seep 
15. Urve Soja 
16. Ljudmilla Znobištšina 
17. Ülle Tammeväli

vene osa klassijuhataja: Vera Anosovitš

1. Niina Agafonova 
2. Maria Birkenštok 
3. Maria Daffe 
4. Reinhold Dank 
5. Anna Dederer 
6. Niina Dederer 
7. Natalja Fjodorova 
8. Jelena Gilt 
9. Viktor Gutfreind 
10. Marina Jelissejeva 
11. Raissa Junolainen 
12. Vladislav Kardaš 
13. Viktor Kreeps 
14. Raissa Krizling 
15. Aleksander Lembinen 
16. Ljudmilla Parri 
17. Lidia Sindonen 
18. Valeri Sterlikov 
19. Albert Šik 
20. Natalja Špilenja 
21. Ljudmilla Štraih 
22. Olga Virki

XIX lend (1977 - 1978) klassijuhataja: Liina Staub

1. Kaja Jaanson 
2. Kaide Jõgi 
3. Krista Jürimaa 
4. Priit Jürisoo 
5. Marje Kalf 
6. Helje Kitsing 
7. Pille Kitsing 
8. Reet Käsper 
9. Endel Laasmaa 
10. Linda Lempu 
11. Anne Lillioja 
12. Anu Luukas 
13. Anne Michelis 
14. Epp Mägi 
15. Külli Paesalu 
16. Margus Pikkor 
17. Liia Priivits 
18. Aarne Pruus 
19. Kalev Puri 
20. Ene Raidalu 
21. Maarika Roosi 
22. Ivika Tikko 
23. Õie Tuisk 
24. Uno Tutk 
25. Piret Vaino 
26. Valeri Viljakainen 
27. Aavo Õunap

vene osa klaassijuhataja: Ninel Lõhmus

1. Marina Filjukova 
2. Lilia Gartvich 
3. Dmitri Gorbulin 
4. Lilia Jääger 
5. Ljudmilla Solovjova 
6. Inna Starilova 
7. Lidia Žulanova 
8. Luule Treinberg 
9. Zoja Volodko

XX lend (1978 - 1979) klassijuhataja: Gitta Vaino

1. Eha Grossfürst 
2. Marina Haasma 
3. Heli Halliste 
4. Piret Jürvetson 
5. Marga Kivisaar 
6. Urve Klaar 
7. Toivo Kodusalu 
8. Hiie Lilienthal 
9. Einar Luik 
10. Endla Nuut 
11. Olav Oja 
12. Raivo Oja 
13. Merle Olmer 
14. Aivar Oviir 
15. Ivar Pajumaa 
16. Kaarel Palu 
17. Aino Perandi 
18. Aili Pikkor 
19. Kaja Salm 
20. Maaja Znobištšina 
21. Külli Tali 
22. Eva Taluri 
23. Peep Vaht 
24. Kersti Veer 
25. Tiina Viljakainen 
26. Liivi Villido 
27. Siiri Villido

XXI lend (1979 - 1980) klassijuhataja: Endla Lillioja

1. Tiina Antsmäe 
2. Aave Augjärv 
3. Olav Auksmaa 
4. Toomas Dettenborn 
5. Silje Didrichson 
6. Rita Hein 
7. Aivar Johanson 
8. Leelo Juhkental 
9.Viive Kaljuvee 
10. Eve Kivilo 
11. Andres Luhtoja 
12. Tiiu Luppe 
13. Helle Orav 
14. Toomas Parri 
15. Aare Pärn 
16. Marit Rahkemaa 
17. Margus Rohula 
18. Tiina Saar 
19. Anneli Sarapik 
20. Andrus Tamsar 
21. Liisa Tilk 
22. Toomas Treima

XXII lend (1980 - 1981) klassijuhataja: Väino Rajasaare

1. Kaido Andres 
2. Liivi Didrichson 
3. Küllike Eskel 
4. Maie Grossfürst 
5. Margo Heinla 
6. Priit Jõgi 
7. Heli Kalf 
8. Terje Meimre 
9. Marje Männiste 
10. Peep Padar 
11. Andrus Pajumäe 
12. Sven Põder 
13. Toomas Rebane 
14. Malle Rohula 
15. Jüri Rüsse 
16. Andrus Särekanno 
17. Tea Tael 
18. Lumme Talu 
19. Piret Virkus 
20. Tiia Õunap

XXIII lend (1981 - 1982) klassijuhataja: Mai Strahova

1. Irina Djatkina 
2. Rita Ilus 
3. Maire Jaanimäe 
4. Hannes Koplimets 
5. Kersti Kruusimäe 
6. Lea Kruusmaa 
7. Terje Lääts 
8. Aivi Merirand 
9. Ede Metsmaaker 
10. Andres Murumägi 
11. Jaanus Randla 
12. Allan Ranne 
13. Tiiu Rohtla 
14. Pjotr Rostin 
15. Meeli Sepp 
16. Margit Särev 
17. Andres Tamm 
18. Urmas Tammeväli 
19. Ervin Teesalu 
20. Selma Valguta 
21. Riina Varik

XXIV lend (1982 - 1983) klassijuhataja: Agnes Leevik

1. Aldur Akker 
2. Sven Algre 
3. Maie Alliksaar 
4. Vallot Andres 
5. Aivi Annuk 
6. Ilona Fesjuk 
7. Pille Halliste 
8. Krista Hinsberg 
9. Anita Judina 
10. Epp Kihlevelt 
11. Piret Malmre 
12. Aivar Metsoja 
13. Ene Pikk 
14. Lea Pärt 
15. Ann Rahkemaa 
16. Reena Reinfeldt 
17. Jalmari Rätte 
18. Inge Savelli 
19. Evi Tamm 
20. Leini Tilk 
21. Kaire Vanaveski 
22. Külli Veinberg

XXV lend (1983 - 1984) klassijuhataja: Maie Mägi

1. Jaanis Krumm 
2. Meeri Lepp 
3. Merle Lepp 
4. Kübe Pella 
5. Avo Pruus 
6. Lauri Rasmann 
7. Heiki Riipinen 
8. Teet Rostok 
9. Lorita Salm 
10. Urmas Trommel 
11. Iivi Ustav 
12. Ago Vilbas 
13. Õnne Vitsberg 
14. Koit Ütt

XXVI lend (1984 - 1985) klassijuhataja: Kärt Saks

1. Lembit Baldisport 
2. Kadri Hamburg 
3. Andres Judakov 
4. Rita Kironen 
5. Viivi Laugen 
6. Airi Loorents 
7. Reeli Luik 
8. Donald Lunev 
9. Terje Mururand 
10. Egert Orr 
11. Bruno Paesalu 
12. Anu Pajumäe 
13. Ulvi-Kädi Pedriks 
14. Aire Ranne 
15. Kalle Saar 
16. Heli Saaver 
17. Sigrid Šefer 
18. Anu Tamm 
19. Tiina Tamm 
20. Tõnis Tamm 
21. Rita Teivas 
22. Auli Tilk 
23. Aivar Unga 
24. Tõnis Velström 
25. Aive Äärma

XXVII lend (1985 - 1986) klassijuhataja: Liivi Kundla

1. Ruth Ilus 
2. Malle Jaanimäe 
3. Marina Koltšina 
4. Ene Kulbert 
5. Meelis Kulbert 
6. Annely Laurimaa 
7. Aigar Leiste 
8. Kristine Ovtšinnikova 
9. Eldin Puntso 
10. Ruth Rahuoja 
11. Anne Rostin 
12. Margus Sepp 
13. Kadri Uuk

XXVIII lend (1986 - 1987) klassijuhataja: Aita Kadakas

1. Elle Baldesport 
2. Gert Haas 
3. Andres Halliste 
4. Kadri Kalvik 
5. Maris Krumm 
6. Riho Lepp 
7. Mairi Meeman 
8. Rita Nõmmik 
9. Raigo Parts 
10. Piret Peters 
11. Jüri Ringe 
12. Rudolf Rätteli 
13. Dagmar Zvinev 
14. Madis Tamm 
15. Signe Tammiste 
16. Ille Tamsar 
17. Piret Teesaar 
18. Dorris Tohvert 
19. Margot Traus 
20. Andres Õunap 
21. Riina Ütt

XXIX lend (1987 - 1988) klassijuhataja: Gitta Vaino

1. Rita Alev 
2. Aime Jaanimäe 
3. Tarvo Juss 
4. Tiina Kalvik - lõpetas hõbemedaliga
5. Raul Kivilo 

6. Kadre Krasavina 
7. Eve Kull 
8. Katrin Laatspera 
9. Merle Mirjam 
10. Lauri Puolokkainen 
11. Merle Pütt - lõpetas hõbemedaliga 
12. Reena Raidma 
13. Andres Reinfeldt 
14. Raivo Rätte 
15. Erkki Rüsse 
16. Ene Sarapik 
17. Gert Smirnov 
18. Ott Soon 
19. Pille Särekanno 
20. Kaido Turro 
21. Raivo Vasnu - lõpetas hõbemedaliga

XXX lend (1988 - 1989) klassijuhataja: Erika Elmik

1. Pert Hinsberg 
2. Kersti Kitsing 
3. Malle Klaar 
4. Kätlin Linde 
5. Katrin Nuut
6. Anzelika Ovtšinnikova 
7. Raul Paeste 
8. Kristina Raudva 
9. Rita Rüsse 
10. Kaili Salumäe 
11. Marianne Sepp 
12. Margit Tamm 
13. Marge Tammiste 
14. Margit Vendla 
15. Terje Viertek

XXXI lend (1989 - 1990) klassijuhataja: Mai Strahova

1. Age Aigro 
2. Pille Jürisson 
3. Helvin Kaljula 
4. Peep Kihlevelt 
5. Kadrin Krõlova 
6. Marianne Laurimaa
7. Andres Mäekallas 
8. Riina Niinepuu - lõpetas hõbemedaliga 
9. Raidi Paimets 10. Taavi Pedriks 
11. Pilvi Pregel - lõpetas hõbemedaliga 
12. Piret Pregel 
13. Ardo Ranne
14. Marit Soopärg
15. Epp Valgelin 
16. Kaire Vendla 
17. Jaanika Värat 
18. Heivi Äärma

XXXII lend (1990 - 1991) klassijuhataja: Gitta Vaino

1. Fred Endrekson 
2. Ene Katkosilt 
3. Rein Niinepuu 
4. Svetlana Rättel - lõpetas hõbemedaliga 
5. Kersti Saia 
6. Sillen Sindonen 
7. Rene Sommer 
8. Maris Toop 
9. Marite Väinaste - lõpetas hõbemedaliga

XXXIII lend (1991 - 1992) klassijuhataja: Mare Vlassova

1. Indrek Alliksaar 
2. Mark Anvere 
3. Kristel Etverk 
4. Martin Herem 
5. Katrin Kaljula 
6. Maire Koltsina 
7. Erki Lillemägi 
8. Katrin Mustallikas 
9. Nana Pregel 
10. Rene Smirnov 
11. Eleri Vahtra - lõpetas hõbemedaliga 
12. Merle Võigas 
13. Marek Õunpuu

XXXIV lend (1992 - 1993) klassijuhataja: Malle Valdre

1. Eve Jaanimäe - lõpetas kuldmedaliga 
2. Karin Krõlova 
3. Andres Leiste 
4. Marko Matson 
5. Teet Orupõld 
6. Rita Parek - lõpetas hõbemedaliga 
7. Piret Prees 
8. Oleg Rättel 
9. Raili Schults 
10. Ermo Uusen 
11. Inge Valdmann

XXXV lend (1993 - 1994) klassijuhataja: Eha Teras

1. Piret Barlo 
2. Anni Engelbrecht 
3. Rea Ilus 
4. Inga Jelinskaja - lõpetas hõbemedaliga 
5. Regina Jõhvikas 
6. Maria Laatspera - lõpetas hõbemedaliga 
7. Eveli Laurimaa 
8. Kristi Lehtla - lõpetas hõbemedaliga 
9. Liina Luks 
10. Urve Mesi 
11. Tanel Mäetalu 
12. Annika Puolokainen 
13. Monika Pütt 
14. Rain Salujõe 
15. Sirli Šefer - lõpetas hõbemedaliga 
16. Angelyca Vaerand

XXXVI lend (1994 - 1995) klassijuhataja: Kärt Pildre

1. Priit Barlo 
2. Vladimir Bazanov 
3. Marit Herem 
4. Harry Kartau 
5. Karin Koitla 
6. Meelis Leoško 
7. Monika Metsoja 
8. Rael Padjus 
9. Anita Porila 
10. Kaire Tomingas 
11. Merike Tüür

XXXVI lend (1995 - 1996) klassijuhataja: Aita Kadakas

1. Ave Aigro 
2. Valdur Anto 
3. Helena Hollo - lõpetas hõbemedaliga 
4.Merike Jürgenson
5. Teele Kurisoo 
6. Julia Leokina 
7. Margus Linno 
8. Margus Lõhmus  
9. Marit Männa - lõpetas hõbemedaliga
 

10. Katrin Raidma 
11. Alari Sillaste 
12. Helen Sindonen 
13. Õnneli Tõnssohn
14. Virge Viertek

XVIII lend (1996 - 1997) klassijuhataja: Aet-Triin Vasnu

1. Signe Blande 
2. Eire Endrekson 
3. Heigo Haljaste 
4. Kristjan Jõema 
5. Mait Järvik 
6. Reelika Kaju 
7. Krista Krumm 
8. Ivi Kollo 
9. Lairi Lang 
10. Lilian Leiste
11. Marge Linno 
12. Diana Markson 
13. Andres Metsoja 
14. Mariken Mäkler 
15. Kristi Nahkur 
16. Marit Olm 
17. Peep Päädam 
18. Merje Udumets 
19. River Uiboupin 
20. Sirje Võigas 
21. Sillen Väljaots

XL lend (1997 - 1998) klassijuhataja: Gitta Vaino

1. Egle Aulik 
2. Gerli Aulik 
3. Elen Beresnev 
4. Robert Hamonjan 
5. Jaanus Janulevicius 
6. Erle Jõema 
7. Kädi Jänts 
8. Madis Kadakas 
9. Taavi Kurisoo 
10. Kristi Lepp 
11. Hando Mikker 
12. Reet Mägi 
13. Rait Männa 
14. Kärt Saarmaa 
15. Jevgeni Tjurikov 
16. Veronika Vaerand 
17. Siret Väljaots

XL lend (1998 - 1999) klassijuhataja: Väino Rajasaare

1. Romas Alver 
2. Lauri Hollo 
3. Taavi Idvand 
4. Kairit Jaanimäe 
5. Kersti Kartau 
6. Ivo Laan 
7. Annika Laaneallik 
8. Reilika Laanemann 
9. Kaia Mikker 
10. Kristjan Minn 
11. Jaanus Ojalind 
12. Kethlin Orlova 
13. Kadi Pahkla 
14. Aljona Pavlikova 
15. Allan Põdersalu 
16. Kristina Randmäe 
17. Reena Rootsimaa 
18. Timo Savostkin 
19. Kauri Seersant 
20. Evelin Sopp 
21. Roman Starikov 
22. Raili Zagnoiko 
23. Siim Tarvis 
24. Kristjan Valdek

XLI lend (1999 - 2000) klassijuhataja: Malle Valdre

1. Annika Aalja 
2. Ragnar Ahtiainen 
3. Tanel Alasmaa 
4. Erki Anto 
5. Annika Järvik 
6. Tanel Kurisoo 
7. Helen Leesla 
8. Siiri Lepp 
9. Thea Leppmets 
10. Raili Loidap 
11. Kait Luukas - lõpetas hõbemedaliga 
12. Janek Saar 
13. Maigi Saulep 
14. Monika Saumann 
15 .Rajor Tutt 
16. Valdur Udumets 
17. Rivo Uiboupin 
18. Ragne Õunap

XLII lend (2000 - 2001) klassijuhataja: Gitta Vaino

1. Erki Artel 
2. Terje Auväärt 
3. Elina Ehavee 
4. Eduard Filippov 
5. Reimo Jaanimäe 
6. Kärt Kiisk 
7. Kaimar Kupits 
8. Siret Lang 
9. Age Lilleoja 
10. Liis Põder 
11. Getlin Saar 
12. Alar Smirnov 
13. Arvi Solovjev 
14. Deivid Urbus     

XLIII lend (2001 - 2002) klassijuhataja: Kärt Pildre

1. Kaisa Hansar 
2. Triin Janulevićius - lõpetas kuldmedaliga 
3. Denis Kabanov 
4. Eva Markson 
5. Jarmo Mitt 
6. Inga Oper 
7. Juta Ovtšarova 
8. Kätlin Pedajas 
9.Merlyn Rahkema 
10.Ria-Reeda Rahkemaa
11.Artur Saaliste - lõpetas kuldmedaliga 
12.Sigrit Toomla 
13.Ann Andressoo 
14.Marina Kuznetsova 
15.Veronika Mjasojedova

XLIV lend (2002 - 2003) klassijuhataja: Aita Kadakas

1.Katrin Aller 
2. Anneliis Ehavee 
3.Kersti Kuldma - lõpetas hõbemedaliga 
4.Margus Laasma 
5.Gerro Laiv 
6.Mart Mäekask 
7.Maiu Mardu 
8.Ülar Ossip 
9.Kadri Põldes 
10.Jevgeni Pärg 
11.Karel Ringe 
12.Raigo Rootsimaa 
13.Marite Saaliste 
14.Merlin Schults 
15.Sirje Soopärg 
16.Riina Urvaste 
17.Maris Varblane 
18.Triin Varblane 
19.Janek Velks

XLV lend (2003 - 2004) klassijuhataja: Jaanus Randla

1. Annika Allikson 
2. Kadri Korbe 
3. Merli Kustmann 
4. Sander Luhtoja 
5. Karli Mitt 
6. Helina Novošilova 
7. Raul Pika 
8. Liis Rostin 
9. Katri Seersant 
10.Triinu Selter 
11.Kelli Söderholm 
12.Delerin Urbus

XLVI lend (2004 - 2005) klassijuhataja: Tiia Hansar

1. Maile Anto 
2. Kätlin Ehrlich 
3. Ingrid Käär 
4. Riina Laidemäe 
5. Siret Luik 
6. Keili Tutt

XLVII lend (2005 - 2006) klassijuhataja: Malle Valdre

1. Maret Bormeister  
2. Dmitri Gusatšenko  
3. Merliis Kustmann  
4. Gete Laiv  
5. Indrek Oper  
6. Liina Preimann  
7. Age Pärn  
8. Siim Rostin  
9. Vidrik Sommer  
10.Siret Söderholm  
11.Taire Tiitus

XLVIII lend (2006 - 2007) klassijuhataja: Väino Rajasaare

1. Katrin Jõema 
2. Maksim Kabanov - lõpetas kuldmedaliga 
3. Katrin Kalda 
4. Margit Linno 
5. Marja Möller 
6. Anneli Pärg 
7. Ave Raagmaa 
8. Keity Saaron 
9. Marthin Stražev 
10. Silver Šefer

XLIX lend (2007 - 2008) klassijuhataja: Merike Järvik

1. Siim Aaver 
2. Eero Eelmaa 
3. Bessi Kasak 
4. Tuuli Kurisoo 
5. Andrea Lega 
6. Gerri Leht 
7. Piret Luik 
8. Signe Mardu 
9. Kristi Mazmanjan 
10. Sabine Merts 
11. Anneli Preimann 
12. Priit Solovjev 
13. Anu Soodla 
14. Lennart Vahemets

L lend (2008 - 2009) 
klassijuhataja: Aita Kadakas

1. Raul Kalda 
2. Petra Koger 
3. Mari Laidemäe 
4. Aliis Leiste - lõpetas kuldmedaliga 
5. Liis Loorents 

6.Kaisa Pärn 
7. Andres Salm 
8. Magnus Talistu 
9. Ailen Tiitus 
10. Alvar Tiitus 
11. Ranno Viljak

LI lend (2009 - 2010) 
klassijuhataja: Eha Teras

1. Jaania Aadomaa 
2. Tagne Heinla 
3. Mari-Liis Jaansalu 
4. Kristiina Jakimenko 
5. Kristiine Jõemaa 
6. Katriine-Maria Koplimets 
7. Maarja Lega 
8. Mari-Liis Linno 
9. Diana Ringe 
10. Regina Rüsse 
11. Annika Tammiste - lõpetas hõbemedaliga

LII lend (2010 - 2011) 
klassijuhataja: Margus Sepp

1. Katriin Beresnev 
2. Anneliis Etverk 
3. Jaanika Kalvik 
4. Jane Kitsapea 
5. Elina Roots 
6. Andra Stražev 
7. Anna Šerstjuk

LIII lend (2011 - 2012) 
klassijuhataja: Kärt Pildre

1. Sten Luhtoja 
2. Kauri Peel 
3. Rauno Poom 
4. Eveli Metsniit

LIV lend (2012 - 2013)
klassijuhataja: Jaanus Randla

1. Andres Antonen - lõpetas kuldmedaliga 
2. Laura-Eliise Etverk 
3. Mari-Ann Jõesaar 
4. Auli Krumm 
5. Agnes Leiste - lõpetas kuldmedaliga 
6. Terje Makarov 
7. Annemai Viet

LV lend (2013-2014)
klassijuhataja:  Reet Merenäkk

1. Agnes Jevstafjev
2. Ingrit Johanson
3. Lisette Loorents
4. Rahel Luik

LVI lend (2014-2015)
klassijuhataja: Malle Valdre

1. Anett Kaldas
2. Katrin Melts
3. Triin Rostin

Kontakt

Aadress:
Nõlva 16, 79101 Järvakandi, Raplamaa

Telefon:
48 77 440

E-mail:
kool@jarvakandi.ee

Juhtkonna kontaktid